Les amis de la vie

Który jest najlepszym materacem Sealy? Recenzje

Ważne jest, aby wypróbować każdy materac, niezależnie od marki, przez kilka nocy, najlepiej spać na kilku różnych pozycjach.

  • Zaburzenia snu/snu/bezsenność

Wiadomości medyczne mają dziś ścisłe wytyczne dotyczące pozyskiwania i czerpią tylko z recenzowanych badań, akademickich instytucji badawczych oraz czasopism medycznych i stowarzyszeń. Unikamy używania trzeciorzędowych odniesień. W każdym artykule łączymy podstawowe źródła – w tym badania, odniesienia naukowe i statystyki – a także wymieniamy je w sekcji zasobów na dole naszych artykułów. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak upewniamy się, że nasza treść jest dokładna i aktualna, czytając naszą politykę redakcyjną.

Który jest najlepszym materacem Sealy? Recenzje

Uwzględniamy produkty, które naszym zdaniem cardiline forum są przydatne dla naszych czytelników. Jeśli kupujesz linki na tej stronie, możemy zdobyć małą prowizję. Oto nasz proces.

Sealy to marka materaca w Stanach Zjednoczonych, z różnymi produktami dostępnymi online i w sklepach.

Ludzie mogą wybierać między tradycyjnymi materacjami, żelem, pianką pamięci i Modele hybrydowe. Większość materacy morskich ma 10-letnią gwarancję.

W tym artykule bada jedne z najwyżej recenzowanych materacy morskich.

O marce Sealy i reputacji

powstały w 1881 roku. Oferują różne materace, z których wiele jest dostępnych w sklepach z pościeli i domowymi, aby spróbować osobiście. Niektóre są również dostępne do zakupu online.

National Sleep Foundation podkreśla znaczenie spania na wygodnym łóżku i poduszce dla idealnego nocnego odpoczynku. Nie popierają jednak żadnej konkretnej marki.

Najlepiej recenzowane materace Sealy

Należy pamiętać, że pisarz tego artykułu nie wypróbował tych produktów. Wszystkie prezentowane informacje są oparte na badaniach.

Najbardziej przystępna opcja

Matressy niedrogie nie muszą poświęcać jakości.

Cocoon

Cocoon to wszechstronny materac o umiarkowanym wsporniku i pokrycie chłodzącym, aby zapobiec przegrzaniu. Posiada piankę pamięci Certipur-Us, która jest wysoce wspierająca i wolna od wielu szkodliwych chemikaliów.

Recenzenci twierdzą, że kokon stanowi dobry stosunek jakości do ceny, przy niewielkim przeniesieniu ruchu.

Najlepsze na ból pleców

Każdy z bólem pleców ma różne potrzeby. Jednak dla wielu twardych materac z niewielką lub bez punktu nacisku może pomóc złagodzić ból, szczególnie rano. Badanie z 2010 r. Wykazało, że średnie materac z pianki i lateksowe warstwy oferuje największą ulgę.

poniżej są jedne z najbardziej ocenianych materacy morskich.

hybrydowy hybrydowy niezbędny

Hybrydowy materac hybrydowy łączy piankę pamięci z tradycyjnymi cewkami do wsparcia, które wciąż są miękkie. Certipur-USA certyfikuje ten materac wolny od szkodliwych chemikaliów, takich jak formaldehyd, ołów i substancje znane z uszkodzenia ozonu.

Recenzenci często twierdzą, że doświadczają lepszego snu i natychmiastowego zmniejszenia bólu z tym materacem, podczas gdy cena jest niższa niż porównywalne modele hybrydowe.

Posturepedic Plus

Posturepedic Plus Sealy może być odpowiednim wyborem dla osób, które wolą tradycyjny materac lub dla tych, którzy są zbyt ciepłe w nocy.

z mocnymi źródłami jako bazą, postupedic zawiera najwyższą warstwę chłodzącej pianki i pianki i Pluszowy hipoalergiczny topper do snu przypominającego poduszkę bez punktów ciśnienia.

Najlepsze dla podkładów bocznych

W przypadku podkładów bocznych, zbyt mocny materac, który jest zbyt mocny, może stworzyć bolesne punkty ciśnieniowe. Dla tych osób może być odpowiednią opcją środkowego lub średniego spłaty.

Wydajność hybrydowa hybrydowa łączy miękkie wewnętrzne sprężyny linii postuedic z żelowymi warstwami piankowymi, umożliwiając miękki, ale wspierający sen.

W środku materaca, gdzie osoba może potrzebować potrzebnego Większość wsparcia jest o 20% więcej cewek niż inne typowe materace. Wydajność hybrydowa jest również certyfikowana certyfikatem i wolna od szkodliwych chemikaliów, w tym rtęci i ołowiu.

Najlepsze dla podkładów żołądka

W przypadku podkładów żołądkowych materac z pianki pamięci może oferować powierzchnię bez nacisku. Połowa pianki uniemożliwia uczucie twarzy osoby wchodzącej w materac.

Temperatura ciała spada podczas snu, aby ciepło może utrudniać sen. Wydajność Sealy oferuje wiele warstw pianki certyfikowanej certyfikatem dla optymalnego wsparcia. Co więcej, jego miękka pokrywa odprowadza wilgoć i pomaga utrzymać chłodną temperaturę.

Najlepsze dla podkładów wstecznych

Słowiowy materac może pomóc śpiochowom poczuć się bardziej wspieranym, ponieważ ich głowa i biodra rzadziej zatopią się w łóżku.

Posturepedic Plus to ultra-firm materac Innerspring dla tych, którzy potrzebują największego wsparcia. Dostępne w trzech różnych modelach, aby ludzie mogli dodatkowo dostosować swoje potrzeby wsparcia, ma rdzeń Innerspring, top z pianki pamięci i chłodną warstwę zewnętrzną do wygodnego spania.

W przypadku nieco bardziej miękkiej powierzchni, która wciąż oferuje jędrność, Sealy Conorm Premium ma wspierającą kombinację pianki, pianki pamięci i żelu do materaca, który dostosowuje się do ciała.

Certipur -Us certyfikuje piankę jako wolną od ołowiu, rtęci i innych szkodliwych chemikaliów.

Alternatywne marki i produkty

Konsumenci z wielu powodów wybierają materace hearyczne: wiek marki, jej reputacja i fakt, że ludzie mogą wypróbować swoje materace w sklepach na całym świecie.

Serta została założona w 1931 roku i sprzedaje szereg materacy dla różnych rodzajów podkładów. Ich produkty są odpowiednie dla szeregu budżetów.

Niektóre marki, które oferują podobne korzyści, obejmują Simmons. Ta firma istnieje już od 150 lat, a materace są dostępne do testowania w sklepach fizycznych. Zapewniają również usługę łóżka dla tych, którzy wolą robić zakupy online.

Nie ma badań, które stwierdzają, że jakakolwiek marka materaca jest lepsza od innych. Ludzie powinni badać firmy i ich produkty, aby zidentyfikować materac, który odpowiada ich potrzebom.

Podsumowanie

Żadne dwie osoby nie mają takich samych potrzeb materaca. Wybierając materac, skup się na stanowczości, materiałach i zrównoważonym rozwoju. W większości przypadków komfort ma większe znaczenie niż marka.

Podobnie jak w przypadku każdego materaca, ludzie rozważający materac Sealy powinni skorzystać z okresu próbnego firmy. Najlepszym sposobem na znalezienie idealnego materaca jest wypróbowanie jednego na kilka nocy.

  • Zaburzenia snu/snu/bezsenność

Wiadomości medyczne mają dziś surowe wytyczne dotyczące pozyskiwania i Czerpi tylko z recenzowanych badań, akademickich instytucji badawczych oraz czasopism medycznych i stowarzyszeń. Unikamy używania trzeciorzędowych odniesień. W każdym artykule łączymy podstawowe źródła – w tym badania, odniesienia naukowe i statystyki – a także wymieniamy je w sekcji zasobów na dole naszych artykułów. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak upewniamy się, że nasza treść jest dokładna i aktualna, czytając naszą politykę redakcyjną.

Białe wino może zwiększyć ryzyko czerniaka

Świąteczny sezon, co oznacza, że ​​wielu z nas będzie dbać o drinka lub dwóch na przyjęciach biurowych lub spotkaniach rodzinnych. Ale nowe badanie sugeruje, że warto uprawiać białe wino; Może zwiększyć ryzyko czerniaka.

Eunyoung Cho, profesor nadzwyczajny dermatologii i epidemiologii w Brown University’s Warren Alpert Medical School w Providence, RI i koledzy niedawno opublikowali swoje odkrycia w czasopiśmie Cancer Epidemiology, Biomarkers, biomarkers & amp; Zapobieganie.

Czerniak jest postacią raka skóry, która rozpoczyna się w melanocytach, które są komórkami w górnej warstwie skóry.

Podczas gdy czerniak jest znacznie mniej powszechny niż inne nowotwory skóry – takie jak rak podstawowy – jest znacznie bardziej śmiertelny. Według American Cancer Society ponad 10 000 osób w Stanach Zjednoczonych umrze z powodu czerniaka w 2016 r.

Ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe (UV) z łóżek i lampy do opalania jest głównym czynnikiem ryzyka dla czerniak. Inne czynniki ryzyka obejmują rodzinną historię choroby, o jasnej skórze, piegach, lekkich włosach, mnóstwo pieprzyków i osłabiony układ odpornościowy.

Teraz Cho i Team sugerują alkohol – szczególnie białe wino – należy dodać do listy.

Dzienne kieliszek białego wina może zwiększyć ryzyko czerniaka o 13 procent

alkohol jest znanym czynnikiem ryzyka dla wielu nowotworów, w tym raka głowy i szyi, raka wątroby, raka piersi, i rak przełyku.

W ich badaniach Cho i współpracownicy przeanalizowali dane z trzech dużych badań – w tym łącznie 210 252 osób dorosłych – aby sprawdzić, czy może istnieć związek między spożyciem alkoholu a ryzykiem czerniaka.

Szybkie fakty dotyczące czerniaka

  • W tym roku zdiagnozowane zostanie około 76 380 nowych przypadków czerniaka
  • Wskaźniki czerniaka w USA rośnie przez ostatnie 30 lat
  • Rak skóry jest 20 razy częstszy u białych ludzi niż czarni.

Dowiedz się więcej o czerniomie

W ramach badań uczestnicy byli zobowiązani do tego Kompletne kwestionariusze częstotliwości żywności, które wyszczególniały ich spożycie alkoholu, w tym jakie spożywali napoje alkoholowe i ile.

Jeden standardowy napój został zdefiniowany jako 12,8 gramów alkoholu, a uczestnicy badań były śledzone przez średnią 18,3 roku.

Patrząc na ogólne spożycie alkoholu, zespół stwierdził, że każdy spożywany napój alkoholowy był związany z 14 -procentowym większym ryzykiem czerniaka.

Jednak kiedy naukowcy zepsuli wyniki typu alkoholu, odkryli, że to tylko białe wino może być niezależnie związane z czerniakiem; Każdy codzienny kieliszek białego wina był powiązany z 13 -procentowym większym ryzykiem czerniaka.

Według zespołu, piwo, czerwone wino i alkohol nie miały znaczącego wpływu na ryzyko czerniaka.

Kolejnym zainteresowaniem było to, że melanoma na części ciała, które rzadziej były narażone na promienie UV, częściej były powiązane z spożyciem alkoholu.

Na przykład dorośli, którzy spożywali co najmniej 20 gramów alkoholu dziennie, mieli 73 procent większe ryzyko melanomów bagażnika, ale były tylko o 2 procent bardziej narażeni na rozwijanie melanomów głowy, szyi lub szyi lub szyi lub szyi lub szyi lub szyi lub szyi lub szyi lub kończyny. Dalsze badania są uzasadnione w celu zidentyfikowania podstawowych mechanizmów.

Ustalenia wspierają zalecenia dotyczące ograniczenia spożycia alkoholu

Cho twierdzi, że zespół był zaskoczony, że tylko białe wino może być niezależnie związane z większym ryzykiem czerniaka, a konieczne są dalsze badania, aby dokładnie wskazać, dlaczego to właśnie to, dlaczego to jest to, dlaczego to może być.

Jednak wskazuje na poprzednie badania, które wykazały, że niektóre wina mają wyższe wcześniej istniejące poziomy chemikalia zwanego acetaldehydem, o którym wiadomo, że uszkadza DNA. W odniesieniu do czerwonego wina twierdzi, że napój zawiera wiele przeciwutleniaczy, które mogą przeciwdziałać szkodliwym skutkom acetaldehydu.

Ogólnie rzecz biorąc, naukowcy twierdzą, że ich odkrycia wskazują, że czerniak powinien być uwzględniony na liście nowotworów związanych z spożywaniem alkoholu.

Dodatkowo zespół twierdzi, że wytyczne dotyczące wyników wspierania American Cancer Society Society , który zaleca ograniczenie spożycia alkoholu do maksymalnie dwóch napojów dziennie dla mężczyzn i jednego dla kobiet. Autorzy zauważają, że

osoby, które już mają większe ryzyko czerniaka, powinny być szczególnie ostrożne.

„Znaczenie kliniczne i biologiczne tych ustaleń pozostaje do ustalenia, ale w przypadku zmotywowanych osób z innymi silnymi czynnikami ryzyka czerniaka, poradnictwo dotyczące spożywania alkoholu może być odpowiednią strategią ograniczania ryzyka w celu zmniejszenia ryzyka czerniaka a także inne nowotwory. ”

eunyoung cho

Przeczytaj o nowym leku, który według naukowców może zatrzymać czerniaka.

  • Alkohol/uzależnienie/nielegalne leki
  • Rak/onkologia
  • Czerniak/Rak skórny

Whole ziarna mogą zapobiegać rakowi jelita grubego

Razem American Institute for Cancer Research i World Cancer Research Fund sprawdziły dane dotyczące diety, wagi i stylu życia 29 milionów ludzi w ofercie w ofercie Aby odkryć najskuteczniejsze sposoby zapobiegania rakowi jelita grubego.

Wyniki zostały opublikowane w raporcie zatytułowanym „Dieta, odżywianie, aktywność fizyczna i rak jelita grubego”.

Raport jest częściowo częścią projektu ciągłej aktualizacji, który jest inicjatywą, która gromadzi dane na temat zapobiegania raka poprzez żywienie i styl życia oraz którego ustalenia informują oficjalne wytyczne i polityki dotyczące zapobiegania raka.

„Rak jelita grubego jest jednym z najczęstszych nowotworów, Jednak ten raport pokazuje, że wiele osób może zrobić, aby radykalnie obniżyć swoje ryzyko ” – mówi główny autor raportu dr Edward L. Giovannucci, profesor żywienia i epidemiologii w Harvard T.H. Chan School of Public Health in Boston, MA.

Rankowe raka jelita grubego jako czwarty najczęstszy rodzaj raka na całym świecie, a także czwarta najbardziej śmiercionośna forma raka.

w In W in W 2012 r. Zdiagnozowano około 1,4 miliona nowych przypadków. Ponadto uważa się, że 700 000 zgonów z powodu raka było spowodowanych rakiem jelita grubego.

Jednak raport pokazuje, że można zrobić wiele, aby zapobiec temu zabójcy. „Ustalenia z tego kompleksowego raportu są solidne i jasne: dieta i styl życia odgrywają ważną rolę w raku jelita grubego”, mówi dr Giovannucci.

Pełne ziarna i aktywność fizyczna niższe ryzyko

W raporcie dotyczyło 99 badań z całego świata, podsumowując dane dotyczące 29 milionów dorosłych, z których 247 000 rozwinęło się raka jelita grubego.

Badania, które badali naukowcy, obejmowały tylko randomizowane badania kontrolowane, badania kohortowe i tak -Współpracowane zagnieżdżone badania kontrolne. .

Mówiąc dokładniej, spożywanie ponad 500 gramów gotowanego czerwonego mięsa (takiego jak wieprzowina, wołowina lub jagnięcina) co tydzień podnosi szanse na rozwój raka jelita grubego, a każde 100 gramów dziennie zwiększa ryzyko o co więcej. 12 percent.

The report also found that consuming more than two alcoholic drinks every day – or the equivalent of 30 grams of alcohol – as well as being overweight or obese further increases the risk.

Natomiast około trzech codziennych porcji lub 90 gramów, pełnoziarnistych ziaren (w tym brązowego ryżu i chleba pełnoziarnistego) może obniżyć ryzyko raka jelita grubego o 17 procent.

Owoce i warzywa zawierające witaminę C, a także ryby, również wydawały się obniżyć ryzyko raka jelita grubego, chociaż dowody nie były tak jasne i potrzebne są więcej danych.

pomarańcze. , grejpfruty, truskawki, kiwi, brokuły, szpinak i słodka czerwona papryka są dobrymi źródłami witaminy c.

Co najmniej 30 minut aktywności fizycznej każdego dnia stwierdzono, że obniżają ryzyko. Przegląd wykazał, że najwyższy poziom aktywności fizycznej zmniejszył ryzyko o 20 procent.

Raka jelita grubego można zapobiec

„Wiele sposobów pomocy zapobiegania rakowi jelita grubego jest ważnych dla ogólnych Zdrowie ”, mówi dr Giovannucci.

„ Czynniki takie jak utrzymanie chudej masy ciała, właściwe ćwiczenia, ograniczenie czerwonego i przetworzonego mięsa oraz spożywanie większej liczby pełnych ziaren i błonnika znacznie obniżyłyby ryzyko. Ponadto ograniczenie alkoholu do większości dwóch napojów dziennie i unikanie lub zaprzestanie palenia również obniżone ryzyko. ”

Dr. Edward L. Giovannucci

Alice Bender, dyrektor ds. Programów żywieniowych w American Institute for Cancer Research (AICR), również zastanawia się nad odkryciami. Mówi: „Zastąpienie niektórych twoich wyrafinowanych ziaren pełnoziarnistymi i jedzeniem żywności głównie roślin, takich jak owoce, warzywa i fasola, da ci dietę wypełnioną związkami chroniącymi w raku i pomoże ci w zarządzaniu ciężarem, co jest tak ważne, co jest tak ważne do obniżenia ryzyka. ”

Contents

X