Les amis de la vie

Považujete se v posilovně za « sociálního motýla »?

Všichni děláme chyby. Naučit se říkat: « No dobře, » místo: « Úplně jsem to pokazil a jsem neúspěšný, » bude znamenat obrovský rozdíl v tom, že vám pomůže vypořádat se se sklíčeností.

A konečně, zůstat bdělý během prázdnin je tak důležitým stavebním kamenem úspěchu, protože může zvýšit vaši koncentraci, zlepšit vaši vnitřní odolnost, nabít vaši duševní sílu a vůli a dokonce pomoci s fyzickými problémy – to vše je nezbytné k tomu, abyste si to užili. , místo děsivých společenských setkání založených na jídle. Zaměřit se na absolutní přítomnost trvá pouhých 10 minut. Všímejte si toho, co se děje uvnitř vás samotných a ve vašem bezprostředním okolí, a přijměte to, co je, místo abyste soudili nebo se snažili cokoli změnit.

Šťastné svátky!

Potřebujete nějaké další strategie? Podívejte se na těchto 10 zdravotních tipů, jak přežít svátky!

Někteří lidé, kteří již mají nadváhu, tak zoufale touží po kvalitě operace na hubnutí, že přibývají na váze.

Osobní trenér Drew Manning z Utahu není jedním z těchto lidí, ale po opuštění obvyklého cvičení a diety přibral 70 liber. Proč by to dělal? Protože řekl, že jeho klienti s nadváhou řekli, že se nemůže ztotožnit s jejich problémy, uvedl MSNBC.

A tak 7. května 30letý Manning začal jíst rychlé občerstvení, limonády, bílé pečivo, těstoviny a cereálie s vysokým obsahem cukru.

Manning nazval svůj program Fit2Fat2Fit (fotografie jsou na jeho stránkách) a 5. listopadu zahájí fitness režim, aby začal hubnout a znovu se dostal do formy.

Od té doby, co jsem přibral, Manning řekl: « Jsem letargický. Jsem více sebevědomý, nic mi nepřipadá, že by sedělo správně. Cítím se nepříjemně ve své vlastní kůži. » Ale řekl, že má nyní více empatie.

Manning bude hostem « The Tonight Show with Jay Leno » dnes večer, 27. října, tak se nalaďte, pokud od něj chcete slyšet víc.

Myslíte si, že to byl jediný způsob, jak skutečně porozumět svým klientům s nadváhou? Udělal bys to taky?

Je vaše fitness rutina ve vyjetých kolejích? Snažíte se najít motivaci k dosažení svých cílů v oblasti zdraví a kondice? Ať je rok 2013 rokem, který vás inspiruje ke šťastnějším, zdravějším a zdatnějším, když budete objevovat zábavné nové způsoby, jak být aktivní. Ať už hledáte něco vzrušujícího a hravého nebo něco trochu náročnějšího a intenzivnějšího, tyto jedinečné fitness lekce vám umožní spalovat kalorie novými způsoby, o kterých jste si možná nikdy nemysleli, že jsou možné!

Letecká jóga

Pošlete svůj trénink do letu (a nemluvím jen o dakasaně, póze v letadle)! Část jógy, částečně akrobacie, tato lekce vám umožní prozkoumat ásany ze zcela nové perspektivy pomocí zavěšené houpací sítě vyrobené ze stejného typu hedvábného materiálu, který se často používá při leteckých představeních. Toto podpůrné zařízení vám umožní cítit se jistě a zažít menší kompresi kloubů při zkoumání inverzí, jako je stoj na rukou, zatímco pružný materiál vám umožní najít větší hloubku a rozsah pohybu při pohybu do pozic otevírajících boky, jako je poloviční holub a záklony, jako je pozice luku. A jako by schopnost tvořivě prozkoumat nové pohyby a zároveň zvýšit sílu a flexibilitu nestačila k tomu, aby vás vzrušilo letět vzduchem, čisté blaženosti, které zažijete v savasaně (póza mrtvoly), když jste zahaleni do zámotku látky a zavěšení ve vzduchu je senzace jako žádná jiná!

Gravity®

Propracujte celé tělo tím, že budete pracovat proti gravitaci! Gravity Training System® (GTS) kombinuje lanové kladky s kluznou plochou, která je podobná Pilates Reformer, přesto centrální věž stroje nabízí možnost vybrat si z osmi různých úrovní odporu proti sklonu, aby bylo každé cvičení tak snadné nebo náročné, jak chcete. Třídy Gravity® poskytují přizpůsobitelné cvičení pro celé tělo, které zlepšuje svalovou sílu a vytrvalost a zároveň zpochybňuje stabilitu jádra a zlepšuje rozsah pohybu kloubů. A díky možnosti přidat různé doplňky, jako je scrunch pad pro provádění piků nebo výpadů nebo tyč se třemi úchopy pro provádění tří různých variant přítahů, není nouze o možnosti cvičení, které lze provádět na tomto všestranném kusu. fitness vybavení. Tyto lekce vás pořádně zapotí a zároveň vám pomohou splnit vaše osobní cíle v oblasti zdraví a kondice.

Aqua Zumba®

Co získáte, když přenesete žhavé, latinou inspirované taneční pohyby Zumby® do chladné bazénové atmosféry? Odpovědí je jeden vážně zábavný (a mokrý) trénink! Tato lekce dává jedinečný ráz tradičním lekcím aqua fitness tím, že kombinuje hudbu s vysokou energií se vzrušujícími pohyby inspirovanými tancem, díky nimž budete cestovat všemi směry a pracovat s celým tělem zcela novým způsobem. Spojením některých známých pohybů spojených s vodním cvičením, jako je běh na lyžích a skákání, s pohyby a rytmy naplněnými merengue, salsou a Cumbií, které jsou cíleně upraveny pro prostředí bazénu, poskytuje tato lekce zábavu a párty. atmosféru, kterou si užije snad každý. Nejste tanečnice? Žádný problém! Efektní práce nohou je omezena na minimum a protože se pohyby provádějí ve vodě, jsou prováděny pomaleji než na souši, což z nich dělá skvělou volbu pro začátečníky i zapálené nadšence Zumby. Nenechte se však zmást mírně pomalejším tempem této třídy – viskozita vody (odpor, který cítíme při pohybu ve vodě) činí provádění pohybů náročnější, umožňuje vašim svalům tvrdě pracovat a zároveň snižuje nárazové síly na vaše klouby.

Pure Barre®

Pomocí řady malých, jemných pohybů za doprovodu optimistické hudby tato lekce zpochybňuje svaly vašich paží, nohou, zadku a jádra zcela novým způsobem. Prostřednictvím systematické směsi posilovacích a protahovacích cvičení s použitím baletní tyče a dalších malých, přenosných částí vybavení (jako jsou lehké závaží a hadičky), Pure Barre® poskytuje skvělé procvičení celého těla, které zvyšuje svalovou vytrvalost a flexibilitu prostřednictvím šetrnosti ke kloubům. , pohyby s nízkým dopadem. Ať už cvičení provádíte ve stoje, vsedě nebo někde mezi tím, vždy je kladen důraz na udržení správného vyrovnání a stabilizaci jádra, přičemž se prolínají prvky z pilates a baletu se stacionárními posilovacími cviky, jako jsou prkna, aby se vytvořil zábavný, ale účinný tréninkový zážitek.

Od pole fitness přes Crossfit až po kettlebells, není nouze o zábavné a efektivní způsoby, jak se pobavit a získat kondici, a přitom si užívat kamarádství ostatních. Tak na co čekáš? Jděte ven a vyzkoušejte něco nového!

Považujete se v posilovně za « sociálního motýla »? Podle nedávné studie může cvičení s kamarádem zvýšit efektivitu vašeho cvičení, ale s tím, že ne všichni kamarádi při cvičení jsou si rovni. Studie zjistila, že výběr partnera, kterého považujete za lepšího, než vy, může zvýšit dobu a intenzitu tréninku až o 200 %.

Studii provedl Brandon Irwin, výzkumník z Michiganské státní univerzity, který zjistil, že pocit nedostatku může být potenciálním klíčem k motivaci při cvičení. « Lidé rádi cvičí s ostatními a dělají z toho společenskou aktivitu, » řekl Irwin. « Zjistili jsme, že když vystupujete s někým, koho vnímáte jako o něco lepšího než vy, máte tendenci vynakládat více úsilí, než byste normálně [při cvičení] o samotě. »

Výzkumníci přijali 58 žen ve vysokoškolském věku, které v první části studie jezdily na stacionárním kole tak dlouho, jak jen mohly, během šesti sezení během čtyř týdnů. Každý účastník jel na kole v průměru 10 minut. Ve druhé části studie bylo účastníkům řečeno, že mají „virtuálního“ cvičebního partnera, který prováděl stejné cvičení v jiné laboratoři. Bylo jim také řečeno, že jejich virtuální partneři jezdili na kole o 40 % déle než v první části studie, což jim dalo dojem, že jejich takzvaný „partner“ je o něco lepší. Toto vnímání vedlo k 90% nárůstu výkonu účastníků. Ve třetí části studie bylo účastníkům řečeno, že jsou nyní v týmu se svým partnerem a pracují společně na dosažení týmového skóre, které bylo založeno na skóre spoluhráče, který skončil jako první. Pocit, že jsou „nejslabším článkem“ týmu, způsobil, že účastníci cvičili v průměru o dvě minuty déle. Postupem času se rozdíl ve výkonnosti účastníků neustále zvyšoval, přičemž skupinoví účastníci cvičili až o 200 % déle než ti, kteří cvičili jako jednotlivci.

Irwin věří, že klíčovou proměnnou v této situaci je vztah. Irwin říká, že postupem času začnete se svým partnerem cítit spojení a nechcete ho zklamat, což by vysvětlovalo korelaci mezi výkonem a silou pouta.

« Tato studie se dotýká Köhlerova efektu, » říká vedoucí vědecký pracovník ACE Dr. Cedric X. Bryant, « který nastává, když se výkon jednotlivce zvýší při práci s někým, koho vnímají jako lepšího, než jsou oni sami. Tento nárůst motivace je ještě větší, když jsou jednotlivci zasadit do týmového prostředí a výsledek výkonu závisí na slabším jednotlivci. S tím, co bylo řečeno, je důležité pochopit, že jsme všichni jedineční a ne každého motivují stejné věci.“

Realita je taková, že každý má jedinečné fitness „osobnosti“, což způsobuje, že každý z nás reaguje odlišně na různé typy nastavení a cvičení. Například jedna osoba může být „Sociální motýl“ v tělocvičně, který se cítí nejvíce motivovaný při cvičení s ostatními, zatímco jiná osoba může být „Plánovač“, který podává nejlepší výkony, když cvičí sám. Znalost vaší jedinečné fitness osobnosti hraje zásadní roli v úspěchu vaší fitness rutiny, a proto ACE vytvořilo Fitness osobnostní kvíz, který vám pomůže určit, jaké techniky vám nejlépe vyhovují. Chcete-li se dozvědět tipy, nástroje a cvičení navržené speciálně pro vaši jedinečnou osobnost, udělejte si náš kvíz na naší facebookové stránce ACE Fit Life.

Je to pták. Je to letadlo. Je to jóga prováděná ve vzduchu? Když jako zapálený jogín slyším slova „pošli svou praxi do letu“, okamžitě mě napadne přechod do dakasany (pózy v letadle). Vzdušná jóga však dává zcela nový význam jógovým ásanám, které se dostaly do vzduchu. Myšlenka být pozastaven při zkoumání pozic ve mně skutečně vzbudila zvědavost, a tak jsem se vydal vyzkoušet, jaké to je sklízet mnohé výzkumy podporované výhody jógy zcela novým způsobem.

Co přesně je vzdušná jóga?

Letecká jóga kombinuje fyzickou praxi jógy s prvky akrobacie pomocí zavěšené houpací sítě vyrobené z hedvábného materiálu, který se často používá při leteckých představeních.

Moje zkušenost

Za svým dobrodružstvím ve vzduchu jsem zamířil do Aerial Revolution v San Diegu v Kalifornii na jejich 90minutovou lekci letecké jógy nabízenou v neděli ráno, kterou v tento den vyučovala Monica, registrovaná učitelka jógy s bohatými znalostmi a skutečně podpůrný styl výuky. Byl jsem jedním ze šesti studentů, což umožnilo množství personalizovaných instrukcí, které byly obzvláště užitečné, protože většina z nás nikdy neabsolvovala lekce letecké jógy nebo leteckého hedvábí.

S ohledem na to Monica strávila prvních pár minut hodiny sdílením bezpečnostních informací a toho, jak se správně pohybovat dovnitř a ven z látky z jedné pozice do druhé – něco kriticky důležitého, zvláště když jsme zkoumali inverze a zadní ohyby. Poté jsme se zahřáli na našich podložkách na jógu a provedli jsme několik cyklů přípravných pozic, které nám každému poskytly příležitost zkontrolovat a zdokonalit zarovnání a také se zaměřit na práci s dechem, než se vydáte do vzduchu. Po zahřátí jsme se přesunuli do našich individuálních hedvábných houpacích sítí a další hodinu jsme zažili kombinaci posilovacích pozic a hlubokých protažení, které systematicky otevíraly a zpochybňovaly každou oblast těla. Použití hedvábí umožnilo prozkoumat určité pózy do větší hloubky, jako je ševcova póza a pes směřující dolů. Také nám to umožnilo zažít nové vjemy a větší rozsah pohybu v pózách, jako je crescent výpad a warrior II, které byly prováděny ve stoje pomocí tkaniny jako popruhu pro zesílení protažení.

Velkým vrcholem hodiny byl čas strávený nácvikem stojky na rukou, což je postoj, který mi v mém vlastním cvičení stále uniká. Být v této náročné obrácené póze s podporou hedvábí omotaného kolem mých nohou mi dalo sebevědomí a schopnost soustředit svou pozornost na zdokonalování umístění rukou a zvedání dolních končetin s kontrolou pomocí síly svého jádra. To je obvykle obtížné udělat bez externí podpory nebo pomoci, protože je snadné stát se stranou tím, že uděláte vše, co můžete, abyste se nepřevrátili.

Co jsem nosil

Stejně jako ostatní lekce jógy se doporučuje pohodlné oblečení, které vám umožní pohyb bez omezení. Osobně zjišťuji, že formfitting oblečení obvykle funguje nejlépe, zvláště když zkoumáte inverze, takže jsem se rozhodl nosit vypasované tílko v kombinaci s párem pružných černých kalhot, které umožňují maximální pohodlí a rozsah pohybu.

Co to fungovalo

Tato konkrétní lekce kombinovala různé pozice jógy, včetně všeho od půlměsíce až po trojúhelníkovou pozici, což umožnilo procvičit celé tělo, které bylo zaměřeno jak na sílu, tak na flexibilitu. Použití podpůrné houpací sítě vám umožní cítit se jistě a zažít menší kompresi kloubů při zkoumání inverzí, jako je stoj na rukou, což vede k vyšší úrovni pohodlí a radosti z pozice. Pružná povaha materiálu vám navíc umožňuje zažít větší hloubku a rozsah pohybu při pohybu do pozic otevírajících kyčle, jako je poloviční holub a záklonů, jako je pozice luku.

Pro koho je to nejlepší?

Přestože je poskytnuto velké množství instrukcí ohledně správného zarovnání v každé pozici, pro tuto konkrétní lekci se doporučuje určitá zkušenost s jógou. I když použití hedvábné houpací sítě může pomoci učinit další jógové pozice dostupnějšími, přidává také nový stupeň výzvy ostatním pozicím. Zkušenosti s používáním vzdušného hedvábí jsou také výhodou, ale nejsou vyžadovány, protože se nejedná o žádné šplhání nebo uzlování.

Na co si dát pozor

Bezpečnost je u letecké jógy nanejvýš důležitá, takže je zásadní vyhledat kvalifikovaného instruktora, který si udělá čas na to, aby pečlivě prozkoumal, jak správně vstupovat a vystupovat z hedvábí, a také jak provádět úpravy v rámci tkaniny pro zajištění správného zarovnání a integrity v každé pozici. Je také důležité zajistit, aby instruktor byl registrovaným učitelem jógy (buď RYT nebo E-RYT) s Yoga Alliance. Někdo, kdo absolvoval tak rozsáhlý kurz studia, vás bude schopen provést různými fyzickými pozicemi a zároveň vám nabídne úpravy, progrese a/nebo alternativní pozice, které nejlépe vyhovují vaší úrovni schopností.

Závěrečné slovo

Pokud vás láká zábavná a jedinečná lekce, která podpoří vaše tělo wortex recenze způsoby, o kterých jste si nikdy nemysleli, že jsou možné, pak zvažte možnost vyzkoušet vzdušnou jógu.

X